ПРО НАС

ПАТ "Кульчинський силікатний завод" працює на ринку будівельних матеріалів з 1963-го року. Знаходиться неподалік обласного центру Волинської області - міста Луцьк.

Від початку своєї діяльності це був силікальцитний завод, який виготовляв силікатні блоки. У 1969 році він був реконструйований під виробництво силікатної цегли.

Сьогодні підприємство є лідером у Волинському регіоні по виробництву будівельних матеріалів на основі силікатних в'яжучих матеріалів. Наявність власної сировинної бази дає заводу можливість утримувати найнижчі ціни на свою продукцію. Завдяки злагодженій роботі спеціалістів підприємства, будівельні вироби випускаються високої якості, сертифіковані в системі УкрСЕПРО. Згідно вимог радіоактивності будівельні матеріали заводу можна використовувати у всіх видах будівництва.

Наш досвід - це наше вміння, а наше вміння — це якість нашої продукції

У 2006 році була здійснена чергова реконструкція заводу, оскільки застарілі потужності не давали змоги у повному обсязі забезпечувати потреби регіону в будівельних матеріалах. Зараз завод виготовляє будівельні вироби за новою німецькою технологією, на обладнанні фірми KRUPP методом гіпернапівсухого пресування з подальшим твердінням під дією автоклавної обробки.

Наша цегла та блоки є екологічно чистою продукцією без жодних домішок, адже для їх виробництва використовуються лише природні матеріали: пісок, вапно і вода.

Вся сировина, з якої виготовляється наша продукція проходить обов'язковий радіаційний і санітарний контроль, що забезпечує виробам нешкідливість і безпечність для проживання в будівлях з таких будматеріалів.

Лицювальна цегла, яку виробляє наше підприємство, завдяки унікальній технології витримує негоду і низькі температури.

Контакти
Якщо у Вас виникли будь-які питання — звертайтеся до нас за телефоном
+38 (098)448-74-10
Контакти

+38 (098) 448-74-10
ksz.ukr@gmail.com
Адреса
Україна, Волинська область, Ківерцівський район, с. Кульчин, вул. Заводська 1
Як дістатися
Знаходимося біля лісу в селі Кульчин, їхати прямо від села Озерце