Цегла, як елемент інтерєру

Усі пам’ятають часи, коли особливо популярними були так звані фотошпалери із зображенням старовинних цегляних камінів чи ніш. Такі шпалери прикрашали стіни кухонь або ж коридорів.
Поступово мода на ці шпалери дещо згасла, просте декорування інтер’єру цегляними елементами лишається досить актуальним. І якщо раніше цей прийом використовували переважно громадські заклади (ресторани, галереї, кафе, музеї, салони, тощо), то нині він активно застосовується і в оселях.
Звісно, жодне паперове зображення чи малюнок не замінить вигляду справжньої цегляної стіни. Саме тому провідні дизайнери та стилісти для оздоблення інтер’єрів використовують справжню цеглу. І найкраще для цього підходить цегла облицювальна (лицьова), особливо «рваний камінь». Вона має привабливий вигляд і не потребує додаткового затирання чи шпаклювання. До речі, вибудовувати цілу стіну, аби прикрасити приміщення, не обов’язково. Можна розрізати цеглину на кілька часток і просто прилаштувати її до стіни. При цьому вона матиме цілісний вигляд.
Прикрашаючи таким чином стіну можна вибрати найрізноманітніший вид кладки.